top of page

Grupid

Hetkel aktiivsed grupid

Teraapiagrupp lapsevanematele

Teraapiagrupp igas vanuses laste vanematele, kes vajavad lisatuge ja teadmisi, et tunda end lapsevanema rollis kindlamalt. Grupis jagavad teoreetilisi teadmisi nii koolituse vormis kui praktilisi nippe ja harjutusi erinevad lastega töötavad spetsialistid. Koolitus on lihtsas ja selges keeles ning kõigile lapsevanematele jõukohane!
Koolituse käigus läbitakse teemad: baasvajadused, keskkonna kohandamine, suhe lapsega, enesehool, piiride seadmine, aktiivne kuulamine lapse toetamiseks, lastevahelised konfliktid, probleemide lahendamine, suhted perekonnas ja selle mõju lapsele, laste erivajadused.
Võtame gruppi vastu inimesi läbi spetsialistide ja lastekaitsetöötaja suunamise.
Grupi suurus: 8 inimest

 


 

Lõppenud grupid

 

Teraapiagrupp noortele

Teraapiagrupp 12- kuni 16-aastastele noortele, kes soovivad leida viise enda paremaks eneseväljendamiseks, kellel on keeruline luua ja/või hoida sõprussuhteid, esineb sotsiaalset ärevust või ebakindlust, kellel on iseenda identiteediga seotud küsimusi.  

Grupi suurus: 6-8 inimest  

Vestlusring “Kohtume kell kuus!”   

2022. aasta esimesel poolel koguneme kord kuus Haapsalus, aadressil Posti 42, et juua kohvi, süüa kooki ja vestelda meile olulistel teemadel. Gruppi on oodatud autistid ja autistlike laste, noorte ning täiskasvanute lähedased, õpetajad, kasvatajad, tugiisikud ja teised antud teemast huvitatud inimesed. Mõtleme koos, kuidas muuta autistlike inimeste elu Eestis täisväärtuslikumaks.  

Grupi suurus: kuni 8 inimest  

bottom of page