top of page

Grupid

Hetkel aktiivsed grupid

Tegevuspõhine teraapiagrupp noortele (oktoober 2023 - detsember 2023)

Alustame teraapiagrupiga, kuhu on oodatud 15-18.a. vanused noored, kes kogevad sotsiaalsetes situatsioonides ärevust, tõrjutust või muid raskusi, mis teevad seltskonnas toimetuleku keeruliseks. Tegevuspõhise teraapiagrupi eesmärk on sotsiaalsete oskuste arendamine, tõrjutuse, isoleerituse vähendamine, koostöö ja omavahelise suhtluse soodustamine.

Noortele, kelle elukoht on registreeritud Haapsalu linna, on grupis osalemine tasuta. Teraapiagruppi rahastab Sotsiaalministeerim läbi vaimse tervise teenuse toetuse kohalikule omavalitsusele.

Gruppi juhivad psühholoog/loovterapeut Liisi Kukk ja tegevusterapeut Talvi Toom.

Osalejate arv on piiratud.

Registreeri siin.

 


 

Lõppenud grupid

 

Teraapiagrupp noortele (september 2022 - detsember 2022)

Teraapiagrupp 12- kuni 16-aastastele noortele, kes soovivad leida viise enda paremaks eneseväljendamiseks, kellel on keeruline luua ja/või hoida sõprussuhteid, esineb sotsiaalset ärevust või ebakindlust, kellel on iseenda identiteediga seotud küsimusi.  

Grupi suurus: 6-8 inimest  

Vestlusring “Kohtume kell kuus!” (jaanuar 2022 - mai 2022)  

2022. aasta esimesel poolel koguneme kord kuus Haapsalus, aadressil Posti 42, et juua kohvi, süüa kooki ja vestelda meile olulistel teemadel. Gruppi on oodatud autistid ja autistlike laste, noorte ning täiskasvanute lähedased, õpetajad, kasvatajad, tugiisikud ja teised antud teemast huvitatud inimesed. Mõtleme koos, kuidas muuta autistlike inimeste elu Eestis täisväärtuslikumaks.  

Grupi suurus: kuni 8 inimest  

 

Teraapiagrupp lapsevanematele (aprill 2023 - juuni 2023)

Teraapiagrupp igas vanuses laste vanematele, kes vajavad lisatuge ja teadmisi, et tunda end lapsevanema rollis kindlamalt. Grupis jagavad teoreetilisi teadmisi nii koolituse vormis kui praktilisi nippe ja harjutusi erinevad lastega töötavad spetsialistid. Koolitus on lihtsas ja selges keeles ning kõigile lapsevanematele jõukohane!
Koolituse käigus läbitakse teemad: baasvajadused, keskkonna kohandamine, suhe lapsega, enesehool, piiride seadmine, aktiivne kuulamine lapse toetamiseks, lastevahelised konfliktid, probleemide lahendamine, suhted perekonnas ja selle mõju lapsele, laste erivajadused.
Võtame gruppi vastu inimesi ainult läbi lastekaitsetöötaja suunamise.
Grupp on täis.

bottom of page